PAGARINĀM PIETEIKŠANOS “BILŽU” JAUNO GRUPU KONCERTAM LĪDZ 10. SEPTEMBRIM!
Rīgas Kongresu namā 23. oktobrī festivāla “BILDES 2016” ietvaros notiks koncerts, kurā festivāla rīkotājs “BILŽU BIROJS” aicina uzstāties jaunās, mazpazīstamās, “BILDĒS” vēl nestartējušās mūzikas grupas kopprojektos ar kādu Latvijā jau pazīstamu mūziķi. Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis par neatņemamu festivāla sastāvdaļu, kam raksturīgi radoši un izdomas bagāti jauno un pieredzējušo mūziķu kopīgi veidoti priekšnesumi.

Šajā koncertā jaunajiem mūziķiem tiks dota iespēja izpildīt divas dziesmas. Viena no tām ir jauno izpildītāju oriģināldziesma, otra — jaunā aranžējumā veidota kāda “BILŽU” veterāna dziesma, ar ko kopā tā tiek arī izpildīta.

Piedalīšanās festivālā jaunajiem mūziķiem sniedz iespēju uzstāties uz “LIELĀS” skatuves, kas aprīkota ar profesionālu skaņas un gaismas tehniku. Tā kā pasākumam uzmanību pievērš arī mediju žurnālisti un pieredzējuši fotogrāfi, grupas iegūst publicitāti. Kopīgais mēģinājumu process un uzstāšanās festivālā kopā ar populāriem mūziķiem ir ne tikai izaicinājums, bet arī aizraujošs piedzīvojums jaunajiem izpildītājiem. Nereti pēc veiksmīga kopprojekta izveides jaunie mūziķi un “BILŽU” veterāni kļūst par sadarbības partneriem un kopīgi uzstājas arī citos pasākumos vai, piemēram, ieraksta dziesmu un uzfilmē videoklipu.

Īpaši gaidām pieteikumus no grupām, kuru sastāvā ir skolēni un studenti! Atlasot pretendentus, priekšroka tiks dota grupām, kuru kompozīcijas ir dalībnieku dzimtajā valodā!

Iepriekšējos gados “BILŽU” Jauno grupu koncertā sevi ļoti veiksmīgi pieteica šādi kopprojekti: DZELZS VILKS & Alis P u.c.; 2002. g. — PUTNU BALLE & Mārtiņš Freimanis, RE:PUBLIC & Ingus Ulmanis, Zane Dombrovska & Kārlis Lācis u.c.; HOSPITĀĻU IELA & Roberts Gobziņš u.c.; 2004. g. — ASTRO`N`OUT & Horens Stalbe u.c.; 2005. g. — AK69 & Roberts Gobziņš, DAYLIGHT & Jānis Grodums u.c., 2006. g. — FAME & Intars Busulis, TUMORS & RĪGAS VIĻŅI u.c.; 2007. g. — SOUL E-MOTION & Viktors Lapčenoks u.c.; 2008. g. — CAMILLAS & Lauris Reiniks, Miks Dukurs & Aisha u.c.; 2009. g. — THE BLACKOUT & Liene Šomase u.c.; 2010. g. — SUNDAY JAM TOAST & Juris Kulakovs, AR BASĀM KĀJĀM & Marts Kristiāns Kalniņš u.c.; 2012. g. — PŪĶA GARS & Ieva Akuratere, KLIBS TAURENIS & Kārlis Kazāks, VECPILSĒTAS DZIEDĀTĀJI & Juris Kaukulis; 2013. g. — KUMOSIŅŠ & Marhils, 45.VSK. & Ralfs Eilands, 2014. g. — LEGACY ID & Zane Dombrovska, OCEANPATH & Nauris Puntulis, VĒJA VĀRTI & Armands Alksnis u.c.; 2015. g. — THE FOXTAILS & DAMBIS, THE LOUDSTONES & Raimonds Bartaševičs, MARLĒNA & Adrians Kukuvass u.c.

Pieteikšanās noteikumi — šeit!

Festivāla “BILDES 2015” JAUNO grupu uzstāšanos var noskatīties: youtube

BILŽU BIROJS, Meistaru 10 - 411, Rīga, LV 1050
Tālr./fax. +371 67205295 Mob.tālr. +371 29282866 E-mail: bildes@bildes.lv
© Bilžu Birojs, 2016.
Visas fotogrāfijas ir autortiesību subjekts. Jebkura izmantošana bez BILŽU BIROJA un autora atļaujas ir aizliegta!